Reklama


Pijana kobieta wjechała w TIR-a. Wiozła 1,5 roczne dziecko

PDF Array Drukuj Array Email

(6 głosów, średnia ocena 3.67 na 5)
Nyscy policjanci pod nadzorem prokuratury prowadzą ustalenia w sprawie wypadku, do którego doszło w środę 09 października między Wójcicami a Otmuchowem w powiecie nyskim. Pijana mieszkanka gminy Grodków przewożąca półtoraroczną córkę zderzyła się czołowo z ciężarówką.



Do zdarzenia doszło około godziny 19 na drodze krajowej nr 46. Jak ustalili policjanci 26 – letnia kierująca, mieszkanka gminy Grodków, kierując osobowym Mercedesem z nieustalonych przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się z jadącym z przeciwnego kierunku ciężarowym Volvo z naczepą. Wraz z kobietą podróżowała jej 1,5 roczna córka, która wraz z matką z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.







Funkcjonariusze poddali kierującą badaniu na zawartość alkoholu w organizmie. Wynik wykazał ponad 2 promile alkoholu. Mundurowi nieodpowiedzialnej matce zatrzymali prawo jazdy.


Share

Komentarze

 
#1 Adam123 2013-10-13 00:18
no i się doigrała - 2 promile i dziecko... nie ma co....
Zgłoś administratorowi
 
 
#2 mario 2013-10-13 08:00
no faktycznie zero odpowiedzialności szkoda tylko dziecka
Zgłoś administratorowi
 
 
#3 MGIEŁKA 2013-10-13 11:07
Totalny brak odpowiedzialności, na szczęście żyją; czy ona z Grodkowa była, czy z okolic ?
Zgłoś administratorowi
 
 
#4 błażej 2013-10-13 11:44
Czy chodzi o te o ktorej mysle?
Zgłoś administratorowi
 
 
#5 Klusek 2013-10-13 12:22
NIKT NIEBYŁ PIJANY,A JAK MACIE wymoderowano INFO NIE wymoderowano GŁUPOT!!!A PALANT KTÓRY PISZE ARTYKUŁ TEGO TYPU NIECH SIE wymoderowano W GŁOWE>>>RAZ POWIEDZIAŁ


Powód edycji: wulgaryzmy
Zgłoś administratorowi
 
 
#6 jasiu 2013-10-13 13:07
Cytuję Klusek:
NIKT NIEBYŁ PIJANY,A JAK MACIE ... INFO NIE ... GŁUPOT!!!A PALANT KTÓRY PISZE ARTYKUŁ TEGO TYPU NIECH SIE ... W GŁOWE>>>RAZ POWIEDZIAŁ




Informacja uzyskana z Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu, dla mnie to bardzo wiarygodne źródło...
Zgłoś administratorowi
 
 
#7 jan 2013-10-13 18:44
po pijaku trzeba umieć jezdzic..a mże wiozła 1.5 roczne dziecko... cóz , silniejszy przezywa
Zgłoś administratorowi
 
 
#8 Guest 2013-10-13 20:56
Ten komentarz został usunięty przez Administratora
 
 
#9 kobieta 2013-10-13 21:56
Nawet po jednym piwie nie wsiada się za kierownicę. Mam straszne uczulenie na wypitych kierowców, bo później cierpią niewinne osoby. Do końca życia niech ma wyrzuty sumienia za to co zrobiła - własne dziecko tak narażać. MASAKRA
Zgłoś administratorowi
 
 
#10 ola 2013-10-14 07:43
nie rozumiem dlaczego KLUSKA się tak denerwujesz? Przecież nie ma ani podanego imienia, ani nazwiska, więc wtf??
A jeżeli taka iformacja się pojawia na stronie komendy wojewódzkiej, to przecież raczej nie jest wymyślona, jeszcze może zaczniesz mówić, że wydaje nam się że na zdjęciach widzimy rozwalone auto z fotelikiem w środku?!
Zgłoś administratorowi
 
 
#11 ola 2013-10-14 07:48
jedno mnie dziwi, Ci co bronią pijanych kierowców, Ci co mówią, ktoś miał słabszy dzień?? Ludzie, można usprawiedliwić kogoś kto wypił 2 piwa, a nie miał ponad 2 promilem, toż to pół litra wódki trzeba wypić! Podejrzewam, że to nie był jej pierwszy raz, podejrzewam, że zawsze się udawało... Tylko czy normalne jest to, że matka pijana już o godz 19 w środku tygodnia wiezie dziecko??!! i albo piła sama, bo tak lubi, albo piła z kimś, a ten któś jeszcze widział jak wsiada za kierownicę i nie zareagował! przecięż to jest normalnie usiłowanie zabójstwa dziecka!

Chyba, że faktycznie te informacje są fałszywe to PRZEPRASZAM!
Zgłoś administratorowi
 
 
#12 Jolka 2013-10-14 09:08
Biedna smarkula , może przez przypadek napiła się płynu do płukania ust. Bez względu na to kto to był, dla mnie nie ma żadnego wytłumaczenia, gdyby na pasach znalazło się moje dziecko i jechała ta kobieta aż niechce mysleć...Mam nadzieję , że ta pani nie wsiądzie więcej za kierownicę.A miałam ją za taką fajną, rozsądną dziewczynę...
Zgłoś administratorowi
 
 
#13 CHEMIK 2013-10-14 09:59
[quote name="ola"]jedno mnie dziwi, Ci co bronią pijanych kierowców, Ci co mówią, ktoś miał słabszy dzień?? Ludzie, można usprawiedliwić kogoś kto wypił 2 piwa, a nie miał ponad 2 promilem, toż to pół litra wódki trzeba wypić!"

TUTAJ MUSZĘ POWIEDZIEĆ, ŻE NIEPRAWDĄ JEST, CO NAPISAŁAŚ, BO STUDIOWAŁAM CHEMIĘ,I CZĘSTO KOBIETY, KTÓRE MAJĄ SŁABSZE ORGANIZMY, DUŻO SZYBCIEJ ABSORBUJĄ ALKOHOL. NA TO WPŁYNĄĆ MOGŁO WIELE CZYNNIKÓW, CZY JADŁA , CZY BYŁA OSŁABIONA, ETC. NO ALE SYTUACJA PRZYKRA,JAKBY NIE BYŁO. DOBRZE,ŻE ŻYJĄ.
Zgłoś administratorowi
 
 
#14 o 2013-10-14 12:19
Cytuję CHEMIK:
[quote name="ola"]jedno mnie dziwi, Ci co bronią pijanych kierowców, Ci co mówią, ktoś miał słabszy dzień?? Ludzie, można usprawiedliwić kogoś kto wypił 2 piwa, a nie miał ponad 2 promilem, toż to pół litra wódki trzeba wypić!"

TUTAJ MUSZĘ POWIEDZIEĆ, ŻE NIEPRAWDĄ JEST, CO NAPISAŁAŚ, BO STUDIOWAŁAM CHEMIĘ,I CZĘSTO KOBIETY, KTÓRE MAJĄ SŁABSZE ORGANIZMY, DUŻO SZYBCIEJ ABSORBUJĄ ALKOHOL. NA TO WPŁYNĄĆ MOGŁO WIELE CZYNNIKÓW, CZY JADŁA , CZY BYŁA OSŁABIONA, ETC. NO ALE SYTUACJA PRZYKRA,JAKBY NIE BYŁO. DOBRZE,ŻE ŻYJĄ.


ok. spoko studentko ;P i co, że niby wypiła tylko dwa piwka i ponad 2 promilki jej walnęły?? nawet po jednym nie powinna siadać za kierownicę z DZIECKIEM. Jej niech się dzieje wszystko, ble by nie spotkała mnie lub kogoś z moich bliskich na drodze. I tak a propo nie dyskutujemy tutaj o absorbcji alkoholu tlko o tym, że przez IDIOTÓW giną ludzie na drodze... a co gdyby tira jechał maluch, a w nim czteroosobowa rodzina, co?? też by było, że to wina alkoholu, bo był akurat tego dnia dla niej za mocny, bo miała osłabienie organizmu... ŻAŁOSNE!
Zgłoś administratorowi
 
 
#15 klusek 2 2013-10-14 18:11
Klusek się denerwuje i wypisuje głupoty bo to jego rodzina... achh co za świat...
Zgłoś administratorowi
 
 
#16 kobieta 2013-10-14 21:24
Dlaczego niektórzy chcą ją tłumaczyć? Piła nie ważne ile. Jest winna i tyle! Gdyby to było gdzieś w Polsce to każdy by wieszał na niej psy, a że znajoma to chcą bronić tłumacząc gorszym dniem. Mogła się napić w barze i z buta do domu wracać, a nie za kierownicę wsiadać i z dzieckiem jechać. Dla mnie "pijany kierowca = potencjalny morderca"
Zgłoś administratorowi
 
 
#17 Mario 2013-10-15 00:53
NIE dla pijanych kierowców.
W Polsce niestety mamy prawo restrykcyjne a za to praktyka sądowa łagodna.
Zgłoś administratorowi
 
 
#18 ja 2013-10-15 14:35
szkoda kierowcy volvo tylko mu problemow narobili do tego jeszcze auto uszkodzone i teraz bez roboty bedzie siedzial az mu naprawia
Zgłoś administratorowi
 
 
#19 Guest 2013-10-15 18:08
Ten komentarz został usunięty przez Administratora
 
 
#20 niuniek 2013-10-16 07:00
Jak nie piła to po niej spłynie. A jak była wypita to faktycznie głupia dwurura. Na szczęście dziecko żyje. Niektórzy nie mają odpowiedzialności za czyjeś życie. Takich bezmózgów jest więcej. Ale kobiecie się dziwię. Widocznie nie dama lecz szmata.
Zgłoś administratorowi
 
 
#21 Guest 2013-10-16 08:44
Ten komentarz został usunięty przez Administratora
 
 
#22 Guest 2013-10-16 20:07
Ten komentarz został usunięty przez Administratora
 
 
#23 majka 2013-10-16 23:31
dlaczego moje komentarze są usuwane? ? ????
Zgłoś administratorowi
 
 
#24 Guest 2013-10-16 23:47
Ten komentarz został usunięty przez Administratora
 
 
#25 Jola_mama 2013-10-17 11:58
kto wam daje prawo tak oczerniać tę dziewczynę?!,kto wam daje prawo kopać leżacego?!znam tę osobę i wiem,że jest najwspanialszą matką dla swojej córeczki,codziennie obserwuję z jaką miłościa oddaje serce dla swojego dziecka,fakt- popełniła bład,ale nie wiecie ile w tym prawdy!media są okrutne!!! przed wami nie musi się tłumaczyć i nie musi was przepraszać,pławicie się cudzym nieszczęściem,pożeracie człowieka rozkoszując sie jego bólem i cierpieniem!!!
Zgłoś administratorowi
 
 
#26 barbara 2013-10-17 12:51
Ohhhhhhhhhhh, tak jaka gwiazda, media ją szykanują, o boże nowa natalia siwiec, no zawsze chciała być popularna to teraz jest,brawo, DO JOLA_MAMA: tak strasznie z "miłością" zajmuje się swoją córeczką (co właśnie widać)i dzieckiem nienarodzonym upojając go alkoholem, BRAWOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!! I USUWAJCIE KOMENTARZE DALEJ! Prawda boli co?!
Zgłoś administratorowi
 
 
#27 aaaa 2013-10-17 13:34
popieram barbara...fajna mi miłość jak jedzie pijana w ciazy i jeszcze z dzieciem. Dla takich nie ma litości... wszystko dama robi na pokaz
Zgłoś administratorowi
 
 
#28 jazdaaaaaa 2013-10-17 14:15
dawać nienażarte hieny!!!!!!! jedźcie dalej po bandzie, krew was zalewa, jak ktoś ma lepiej, i czekacie na słabszy czas. dobrze, że wam się miliony razy udało i nikt, tylko wy o swoich występkach wiecie! wyżyjcie się tu, miło się czyta ;D
nie zdepczecie jej, bo prawda jest inna!!! jeszcze się zawiedziecie finałem, niestety :))))))
Zgłoś administratorowi
 
 
#29 makumba 2013-10-17 15:14
No sorry , ale fakty mówią same za siebie. Pijana za kierownicą samochodu, z 15miesięcznym dzieckiem , i w ciąży.Całe życie na pokaz... teraz to dopiero pokazała.
Zgłoś administratorowi
 
 
#30 mmmm 2013-10-17 15:35
Zaraz jeszcze ktoś napisze, że tak naprawdę to w sumie nic się nie stało !!!!! No luduuuu, która matka mająca choć odrobinę oleju w głowie, siada za kólkiem pijana w ciąży i małą córką ?!?!?!?!
Zgłoś administratorowi
 
 
#31 qwerty 2013-10-17 17:02
Cytat:
Funkcjonariusze poddali kierującą badaniu na zawartość alkoholu w organizmie. Wynik wykazał ponad 2 promile alkoholu. Mundurowi nieodpowiedzialnej matce zatrzymali prawo jazdy.
toż to najzwyklejszy bandyta za kierownicom , ciekawe co ma na swoją obronę , że co ,słaby dzień miała ?
Zgłoś administratorowi
 
 
#32 aaaa 2013-10-17 20:33
Tacy już są wspaniali GRODKOWIANIE że lubią wręcz kochają żyć czyimś życiem,a szczególnie czyimś nieszczęściem...
Zgłoś administratorowi
 
 
#33 ano 2013-10-17 21:00
Cytuję aaaa:
Tacy już są wspaniali GRODKOWIANIE że lubią wręcz kochają żyć czyimś życiem,a szczególnie czyimś nieszczęściem...



Szczera Prawda !! zawili ludzie, którym się przewraca nie powiem w czym. Zawiniła to będzie cierpieć ona z tym zostanie, a wy się pośmiejecie ucichnie i zapomnicie.
Zgłoś administratorowi
 
 
#34 Marz. 2013-10-18 08:52
nie czytałam, do wczoraj, kiedy byłam na wyjaśnianiu. Wypadek był bardzo przykrą sprawą, i cieszę się, że żyjemy, bo nogę zawsze miałam ciężką, ale z zarzutem i oczernianiem mnie zaszło nieporozumienie, i jest to w toku wyjaśnień! niestety, dla Was którzy cieszycie się moim nieszczęściem, muszę Was zaskoczyć, że wszystko się już skończyło. bez adwokatów, bez smarowania, i bez rozpraw! media się mylą a funkcjonariusze też ludzie, i NIE ŻYCZĘ SOBIE TAKICH PLOTEK! p.s. dziękuję tym, którzy mnie znają i wiedzieli od początku, że jest inaczej, niż wyszło! miłego komentowania, plotkowania, a ja i moja rodzina dalej cieszymy się SWOIM życiem :) ! pozdrawiam życzliwych!
Zgłoś administratorowi
 
 
#35 avio 2013-10-18 09:06
nto.pl/.../... tutaj dopiero są lektury.

Jeśli ta kobieta faktycznie była pijana to gratuluję głupoty - jeśli jakimś cudem funkcjonariusze podali fałszywe informacje, to dziwne , niech się cieszy, że dziecko jest całe. Może przestaną się tak śmiesznie panoszyć. Nie chciałbym kiedyś jechać ze swoim dzieckiem i trafić na osła za kierownicą.
Zgłoś administratorowi
 
 
#36 qwerty 2013-10-18 09:43
Funkcjonariusze poddali kierującą badaniu na zawartość alkoholu w organizmie. Wynik wykazał ponad 2 promile alkoholu. Mundurowi nieodpowiedzialnej matce zatrzymali prawo jazdy.
a tam , to tak dla jaj :oops:
Zgłoś administratorowi
 
 
#37 Marz. 2013-10-18 13:49
qwerty, chcesz zrobić konfrontację? widzę, że bardzo Cię boli, że wyszedł zły pomiar! ;D
Zgłoś administratorowi
 
 
#38 qwerty 2013-10-18 14:10
mylisz się , wcale mnie to nie cieszy , a wręcz zasmuca, dlatego wkleiłem oryginalny wpis z artykułu, jeżeli jest tak jak piszesz , ,że to nie prawda to zgłoś to adminowi tego portalu , a zapewne zamieści sprostowanie, a i wszyscy piszący na pewno dodadzą pozytywne komenty. gwarantuję ,że jako pierwszy wszystko odszczekam :oops:
Zgłoś administratorowi
 
 
#39 qwerty 2013-10-18 14:14
Trzy osoby zostały poszkodowane – w tym małe dziecko – w wyniku wypadku samochodu osobowego z samochodem ciężarowym. Do zdarzenia doszło w środę po godzinie 18 w Otmuchowie na ulicy Nyskiej. Kierująca samochodem osobowym mercedes zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się z ciężarowym volvo. W wyniku zderzenia dziecko zostało zabrane do szpitala. Jak się potem okazało, sprawczyni wypadku – kierująca mercedesem – była pod wpływem alkoholu. W wydychanym powietrzu kobieta miała 1,25 mg/m3 - mówi st. sierż. Katarzyna Janas oficer prasowy KPP w Nysie. Sprawę prowadzi nyska policja.
ratownictwo.opole.pl/.../
Zgłoś administratorowi
 
 
#40 Marz. 2013-10-18 15:05
NO NIESTETY ZGŁOSIŁAM, JEDNAKŻE PODEJRZEWAM ŻE TO TY JESTEŚ TYM ADMINISTRATOREM I ZALEŻY CI NA BUMIE!!!! W KOŃCU TYM ŻYJE GRODKÓW ;D I SPRAWY NIE PROWADZI NYSKA POLICJA, ANI NIKT NIE BYŁ POSZKODOWANY! WYDYCHANE POWIETRZE OKAZAŁO INACZEJ A POBRANA KREW ZMIENIŁA POGLĄD NA SPRAWĘ, ALE WSZYSTKO POSZŁO W ETER TY HIENO ŚMIERDZĄCA I GŁUPIO IM ODKRĘCIĆ, ALE JA TEGO TAK NIE ZOSTAWIĘ. I DOWIEM SIĘ KIM TEŻ TY JESTEŚ. POZDRO. PISZ SOBIE, SZKODA MI ZDROWIA NA CIEBIE. SAJO.
Zgłoś administratorowi
 
 
#41 aaaa 2013-10-18 15:06
Jakie te media są nie dobre... oczerniają biedną kobietę która tylko troszke wypiła i sobie pojechała... peszek.
Zgłoś administratorowi
 
 
#42 Marz. 2013-10-18 15:09
I JAKOŚ DANIEL ZNA MÓJ NR, I DZIWNE, NIE ODBIERA, ZBIEG OKOLICZNOŚCI! POWODZENIA, SCHODZĘ Z TEJ STRONY, KTÓRA GĄBROWICZOWSKO TWORZY MI GĘBĘ ;)
Zgłoś administratorowi
 
 
#43 iiiiiiiiiii 2013-10-18 15:12
Dajcie już spokoj z tym wypadkiem... zajmijscie sie swoimi sprawami...
Zgłoś administratorowi
 
 
#44 qwerty 2013-10-18 15:14
jesteś @Marz, bardzo nie sprawiedliwa, miej pretensje do innych mediów i policji , podpisanych z imienia i nazwiska , a nawet stopnia służbowego , podaję raz jeszcze link , z którego czerpię wiadomości:
ratownictwo.opole.pl/.../
Zgłoś administratorowi
 
 
#45 Marz. 2013-10-18 15:20
a ty kwerty bardzo duże byki piszesz! "niesprawiedliwa " razem, tak na przyszłość;))))
Zgłoś administratorowi
 
 
#46 iiiiiiiiiii 2013-10-18 15:24
I tak to już w tym miasteczku jest... ledwo nie pierdniesz a już w rynku wiedzą. A najgorsze że najbardziej ludzie karmią sie fałszywymi informacjami i żeby tylko gnoić, zdeptać i napluć... Jakbyście reagowali gdyby spotkalo to kogoś z waszej rodziny... trzeba dziękować Bogu że dziecku i matce nic nie jest. Sama jestem matką małego dziecka i rozumiem co musi Marzena przeżywać i jeszcze teraz znosić te komentarze...
Zgłoś administratorowi
 
 
#47 iiiiiiiiiii 2013-10-18 15:27
I jeszcze jedno... to że ma troche lepiej niż inni nie upoważnia do oczerniania i mówienia "dobrze jej tak"...
Zgłoś administratorowi
 
 
#48 qwerty 2013-10-18 15:34
ok. przepraszam :oops:
Zgłoś administratorowi
 
 
#49 qwerty 2013-10-18 15:51
do @iiii, to nie jest tak ,że ktoś się cieszy, czy nawet jak piszesz zazdrości , czego ,popularności na forach ? no raczysz żartować , to ,że w naszym kraju jest ciche przyzwolenie na jazdę "na bani" to nie znaczy ,że wszystkim to się podoba , i nie dziw się takich reakcji , "news poszedł w eter" podałem tylko jedną ze stron na której jest ta wiadomość i galeria zdjęć, więc co ? każdy, któremu nie podoba się taka "jazda" ma sam osobiście dochodzić czy policjantka informująca o zdarzeniu robi sobie jaja , nie ! normalny obywatel stara się napiętnować takiego delikwenta, ku przestrodze innych użytkowników drogi , i tyle w tym temacie . nie jestem Jasiem :sad:
Zgłoś administratorowi
 
 
#50 illnov 2013-10-18 17:44
Ona zawiniła - ona poniesie konsekwencje. Za jakiś czas znowu się coś z pewnością wydarzy i będziecie wieszać psy na innej osobie.
Zgłoś administratorowi
 
 
#51 qwerty 2013-10-18 18:16
naprawdę trudno zrozumieć o co w tym wszystkim chodzi , czy ta osoba to jakiś nowy temat tabu ?
Zgłoś administratorowi
 
 
#52 Gość Z 2013-10-18 18:37
Powiem tak, 'marz' pij ile chcesz, zataczaj się w rynsztoku, ale niewinnego dziecka w to nie mieszaj.

wymoderowano

Piszesz, że inni cieszą się Twoim nieszczęściem, trzeba być na prawdę ładnie porytym człowiekiem żeby takie coś napisać... Ja ci to sprostuję: oni nie cieszą się Twoim nieszczęściem, oni śmieją się z zaistniałej głupoty i nie chcą po prostu na drogach pijanych kierowców.
Pijany kierowca zabił mojego pieska, który był ze mną od dzieciństwa (nawet się nie zatrzymał), sama byłam poszkodowana w wypadku w którym uczestniczył pijak. To powinno się skończyć, a jak masz za dużo pieniędzy to oddaj je biednym, otwórz schronisko, pomóż tym, którzy dali wam to bogactwo. Nie będę pozdrawiać, to tak jakbym pozdrawiała nieodpowiedzialność!!!


Powód edycji: uwagi dotyczące życia osobistego nie powinny być zamieszczane w komentarzach. / DK
Zgłoś administratorowi
 
 
#53 ppppp 2013-10-18 19:24
w końcu ktoś napisał z sensem.
Zgłoś administratorowi
 
 
#54 Gucio 2013-10-18 19:41
Gość Z napisał prawdę, to o co wszystkim chodzi. Ludzie nie wyśmiewają sę z czyjegoś nieszczęścia, lecz z czyjejś głupoty
Zgłoś administratorowi
 
 
#55 yyyyy 2013-10-18 21:43
Gość Z ..... szacun za to co napisałeś... że co że niby ma kase i ma nie ponosić kary za to co zrobiła... najgorsze ze splynie to po niej ...szkoda mi tego dziecka bo co dziecko jest winne ze mamusia jezdzi pijana... i w zyciu nie uwierze w bajke ze alkomat zle pokazal..wstyd teraz i trzeba stawic temu czoła....
Zgłoś administratorowi
 
 
#56 Gosc Z 2013-10-19 09:04
Nikogo nie obrazilam i nie mialam takiego zamiaru. Pracowac nie znaczy zapracowac i prosze nie przekrecac tego co napisalam. Mam swoje zycie, ktore kocham i wiem tyle co inni, tylko w przeciwienstwie do nich pisze co mysle. Chcecie szukac kim sa anonimy to tak jak karac za zabijanie w grach komputerowych... Kazdy powinien miec prawo do wypowiedzenia sie na jakikolwiek temat. sama sie zglosze, powiem kim jestem. Dobrze, ze nic sie nie stalo ze obie zyja a ucierpialo tylko auto. Wszyscy tu zgromadzeni powinni zaprzestac obrazania kogokolwiek, bo przeciez nie o to chodzi. Co sie stalo sie nie odstanie, i nie ma sensu w tym temacie juz drazyc. Jezeli na prawde nie bylo alkoholu w krwi to zwracam honor i przepraszam. Temat powinien byc zamkniety dla dobra wszystkich.
Zgłoś administratorowi
 
 
#57 qwerty 2013-10-19 09:44
no to @R.B pojechałe(a)ś co wam do głowy przyszło z tą zazdrością , to jakiś obłęd , ludzie czy wy naprawdę nie zrozumieliście ,że tu chodzi tylko o napiętnowanie jazdy po pijaku, i nie ważne kto, Lola Viola czy Marzenka , najważniejsze ,że to jest w Polsce nagminne, i tak na koniec , a gdy by to w Marzenkę wjechał piany co by było ? żenada
Zgłoś administratorowi
 
 
#58 nyska 2013-10-19 10:01
Wiadomości nyskie nakręcano 11go października i policjanci wciąż utrzymywali , że był alko... gdyby z krwi pokazało inaczej to chyba powiedzieliby o tym...

wymoderowano

Wyżej ktoś napisał dobrze. A co by było gdyby to nie daj Boże pijany kierowca wjechał w nią ??? Ona sama by to nagłaśniała... i to tak ,że wszyscy mieli by dość.


wymoderowano

Pozdrawiam.

Powód edycji: komentarze to nie miejsce na uwagi dotyczące życia prywatnego. / DK
Zgłoś administratorowi
 
 
#59 do administrator 2013-10-19 10:01
"Jezeli na prawde nie bylo alkoholu w krwi to zwracam honor i przepraszam. Temat powinien byc zamkniety dla dobra wszystkich."
WRĘCZ LUDZIE SIĘ UBIEGAJĄ O ZAMKNIĘCIE FORUM, WIĘC ZRÓB TO JASIEK, NIE MA SENSU TEGO CIĄGNĄĆ.
Zgłoś administratorowi
 
 
#60 qwerty 2013-10-19 10:10
a dlaczego admin ma zamykać temat ? rozumiem ,alkoholizm, i jego skutki to w naszej społeczności temat TABU .
PS.
Jasiu nie daj się zwariować !
Zgłoś administratorowi
 
 
#61 Mm 2013-10-19 10:41
W przeciwienstwie do innych ktorzy pisza na nyskich forach Gosc Z niczym nie obrazil wrecz przeciwnie kulturalnie dal do zrozumienia ze chodzi o pijanstwo!
Zgłoś administratorowi
 
 
#62 jasiu 2013-10-19 11:51
Ze względu na powtarzające się komentarze wskazujące na fałszywą informację podaną przez Policję, skieruję do Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu prośbę o ponowne wyjaśnienie sprawy i ewentualne sprostowanie w przypadku, jeśli komentarze te okażą się zgodne z prawdą.

Tymczasem temat zamykam.
Zgłoś administratorowi
 

Nie możesz komentować tego artykułu

MENU GŁÓWNE

Strona główna

Dzieje się!

Sport

Zapowiedzi

Felietony Jasia

Forum

Ogłoszenia drobne

Artykuły sponsorowane